Ankara - İstanbul Uçak Bileti 

Ankara’dan İstanbul’a günlük ortalama 40-45 arası uçuş gerçekleşiyor. Siz de istediğiniz zaman uçak biletinizi satın alıp, Ankara’dan tahminen 1 saat civarı süren uçuş yolculuğunun ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’na veya Sabiha Gökçen Havalimanı’na inebilirsiniz. 

Ankara - İstanbul Ucuz Uçak Bileti

Seyahatiniz için en ucuz ve en uygun uçak biletlerini üst kısımda bulunan arama kutusundan kolaylıkla bulabilirsiniz. Türk Hava Yolları, AnadoluJet, BoraJet, Pegasus hava yolları'nın Ankara - İstanbul  seferlerinin fiyatlarını görmek için yukarıda bulunan panelden hemen uçuş günlerinizi seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz sefer günlerine göre Ankara - İstanbul arası tüm uçak seferlerini, kalkış - iniş saatlerini ve uçak bileti fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. Seferleri en ucuz fiyattan başlayarak sıralayabilir; Ankara - İstanbul seferlerinin kampanyalı biletlerini bulabilirsiniz. Aktarmasız tek yön ve gidiş - dönüş seferler için size en uygun olan bileti dakikalar içinde satın alabilirsiniz.Seyahatinizi planlarken en ucuz biletlerle hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. 

Ankara - İstanbul Uçuşu Hakkında Bilgiler

 Ankara - İstanbul arası mesafe ortalama 270 mildir.

İstanbul Atatürk Havalimanı Avrupa yakası tarafında olup, şehir merkezine 24 km uzaklıkta yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı ise Anadolu yakası tarafında olup şehir merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta yer alıyor.

Her iki havalimanından da Bostancı, Kadıköy, Pendik, Kartal, Taksim, Levent, Beşiktaş, Maslak gibi semtlere kolay ulaşım için belirli noktalara giden servisler bulunmaktadır. Bunun ile birlikte, havalimanlarından araç kiralamak ya da havalimanları çıkışında taksi bulmak da ayrı ve ençok tercih edilen seçeneklerden biridir.

Ankara’dan Edirne, Tekirdağ,  gibi illere gitmek isteyenler Atatürk Havalimanı’nı tercih edebilirler.

Esenboğa Havalimanı'nda Beklemeden Uçuş 

 

İstanbul biletinizi satın aldıktan sonra, biletinizin çıktısını almak için boşuna zaman kaybetmeyin. narbilet.com’un akıllı cep telefonunuza yolladığı elektronik mesajı havaalanına gittiğinizde uçağa binmek için kullanabilirsiniz.